Miejsce:

3

Aktualna Pogoda

20°C
17°C
65%
6 km/h

Chałupy 76%

CHAŁUPY BEZTROSKIE NA 76%

Plaża jest położona w kierunku wschodnim, szeroka, bardzo urokliwa, z pomostem. Minusem jest brak parkingu w jej pobliżu. Piaszczysta plaża ma długość 2 km, szerokość 60 km, a od centrum miejscowości dzieli ją 200 m. Wejścia na plażę są otoczone lasem i wydmami, jest ich łącznie 20. Na plaży jest jeden bar, w sezonie liczne atrakcje dla najmłodszych oraz toalety. Dodatkowe informacje o plaży i jej okolicach możecie uzyskać tutaj.

Wasza ocena:

Czystość plaży
87%

BrudnaCzysta

Dostępność toalet
76%

MałaDuża

Czystość toalet
75%

BrudnaCzysta

Ilość miejsca na kocyk
86%

MałaDuża

Oferta gastronomiczna
79%

MałaDuża

Plaża
strzeżona
Udogodnienia
dla wózków
Przyjazna
zwierzętom
Dostępne
Wi-Fi
Wypożyczalnia
sprzętu
Atrakcje
dla dzieci

Wasze opinie:

Chałupy
Jeżeli jesteś na półwyspie helskim koniecznie odwiedź ta cudowną plaże w chałupach .Plaża w Chałupach jest szeroka, czysta, z drobnym, jasnym piaskiem. W okolicach ulicy Bosmańskiej wytyczono strzeżone kąpielisko. Dodatkowo, co ucieszy wczasowiczów, plaża nie należny do zbyt tłumnych. Drugie kąpielisko znajduje się od strony Małego Morza - czyli zatoki Puckiej - tam niestety jest dużo mniej miejsca do lezenia . Oferta gastronomiczna na wysokim poziomie kazdy bedzie zadowolony .
28.07.2020, Mirek
Chałupy
chałupy welkome to-i wszystko jasne-piękna szeroka plaża i piasek skrzpiący jak śnieg w zimie ,ci którzy raz trafią do Chałup na pewno tam wrócą(ja wracam), . Można spokojnie wypocząć i jednoczesnie sie pobawic . Parawan potrzeby bo często wiaterek dość mocno powiewa. Jedna z lepszych plaż w naszym kraju.
26.07.2020, Leszek
«123»
długość:
2 km
szerokość:
60 m
otoczenie:
las i wydmy
podłoże:
piaszczyste
ostre zejście do wody:
nie
odległość od centrum:
200 m
wejścia na plażę:
6 (+14)
molo/falochron:
pomost

Zajrzyj na plażę: